Chmurołap (Audiobook)

AUDIOBOOK

Chmurołap (Audiobook)

 • Producent: Heraclon
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788379272464
 • Format: 13.5x19.0cm
 • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 21,95 PLN
Nasza cena 15,14 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 21,95 PLN
Nasza cena 15,14 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tytułowy Chmurołap, to ojciec głównego bohatera nieuleczalny marzyciel, zmagający się z nałogami, który całe życie zajmował się hodowlą gołębi błękitnych. Jedną z nielicznych, dobrych rzeczy, które robi dla syna jest opowiadanie mu ludowych legend i podań o rodzinnych stronach. Historia chłopaka z ambicjami, który stara się wyrwać do wielkiego świata urzeka prostotą i nostalgią i autentycznością.
Czyta: Marcin Popczyński


Szczegóły

Tytuł: Chmurołap (Audiobook)

Autor: Masternak Zbigniew

Producent: Heraclon

ISBN: 9788379272464

Języki: polski

Rok produkcji: 2015

Format: 13.5x19.0cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.085 kg

Czas trwania: 5:33:00

Typ głównego nośnika: ACM

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. (CD-MP3)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×