Florystka

Książka

Florystka

 • Wydawnictwo: Muza
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788377589618
 • Ilość stron: 576
 • Format: 11.1x18.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 7,16 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,90 PLN
Nasza cena 7,16 PLN
Oszczędzasz 51%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się, że była ona ostatnią osobą, która widziała Zosię żywą. Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach, ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Amadeusza, staje się główną podejrzaną.

Szczegóły

Tytuł: Florystka

Autor: Bonda Katarzyna

Wydawnictwo: Muza

ISBN: 9788377589618

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 576

Format: 11.1x18.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.3 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Objawienie polskiego kryminału, znakomita książka akcji, pełna napięcia, zwrotów akcji i grozy, świetnie zrobiona, mrożąca krew w żyłach i przyprawiająca o bezsenność. Super 2015-07-21 15:21:29


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×