Vademecum pośrednika nieruchomości. Nowe wydanie (dodruk na życzenie)

DODRUK

Vademecum pośrednika nieruchomości. Nowe wydanie (dodruk na życzenie)

Wysyłka:
Dodruk na życzenie ok. 10 dni*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 131,25 PLN
Nasza cena 118,19 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 131,25 PLN
Nasza cena 118,19 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Drugie, znacznie poprawione i uzupełnione, wydanie Vademecum pośrednika nieruchomości stanowi reakcję na zmieniające się wymagania i wprowadza większą dozę tematyki ogólnogospodarczej, w szczególności ekonomiczno-finansowej.
Jest to zgodne z minimum programowym dla kursów kwalifikacyjnych dla kandydatów na pośredników w obrocie nieruchomościami i odpowiada na potrzeby współczesnego rynku nieruchomośći. Dzięki temu pośrednik zyskuje wiedzę i umiejętnośći pozwalające na zaoferowanie klientom kompleksowej i różnorodnej usługi.

Jednocześnie jednak jest autorskim odniesieniem się do zawartości aktualnego minimum programowego, tym bardziej w świetle zapowiadanej jego zmiany w kierunku poszerzenia zakresu. Wskazuje między innymi na dwa ważne dzisiaj zagadnienia. Po pierwsze pośrednik, jeżeli chce skutecznie pozyskiwać i obsługiwać klientów, musi być wysokiej klasy fachowcem. Wykonywanie tego zawodu, z ograniczeniem się do podstawowej funkcji kojarzenia, nie zapewni sukcesów zawodowych. Drugim zagadnieniem jest specjalizacja, albowiem dobre wykonywanie fachowej usługi pośrednictwa, o jakiej mówimy, wymaga świetnej znajomości rzeczy.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla osób realizujących lub planujących realizować się w profesji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Pomyślana jest zatem z jednej strony jako zasób praktycznej wiedzy przydatnej do bieżącego prowadzenia biura pośrednictwa. Z drugiej strony proponuje również pewien zasób wiedzy koncepcyjnej poszerzającej perspektywę świata nieruchomośći, w którym współdziała pośrednik. Wiedza ta ma również służyć jako inspiracja do poszukiwania nowatorskich rozwiązań w pracy pośrednika ciągle odkrywającego nowe wyzwania i aspekty rynku nieruchomości.

Książki z opcji dodruk na życzenie są ujednolicone pod względem wykonania:
- okładka kolorowa wydrukowana na kartonie 250 g/m,
- środek czarno-biały, drukowany na papierze offsetowym 80 g/m,
- oprawa miękka klejona.Szczegóły

Tytuł: Vademecum pośrednika nieruchomości. Nowe wydanie (dodruk na życzenie)

Autor: Brzeski Wladysław Jan Dobrowolski Grzegorz Sędek Szymon

Wydawnictwo: Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Kod paskowy: 9788386576739

Rok wydania: 2004

Ilość stron: 524

Format: 165 x 240 mm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Brzeski Wladysław Jan Dobrowolski Grzegorz Sędek Szymon (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl