Vademecum zarządcy nieruchomości. Wydanie nowe - zmienione i uzupełnione (dodruk na życzenie)

DODRUK

Vademecum zarządcy nieruchomości. Wydanie nowe - zmienione i uzupełnione (dodruk na życzenie)

Wysyłka:
Dodruk na życzenie ok. 10 dni*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 136,50 PLN
Nasza cena 122,91 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 136,50 PLN
Nasza cena 122,91 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Po niespełna dwóch latach od pierwszego wydania Vademecum zarządcy nieruchomości oddajemy do rąk Czytelników wydanie nowe, znacznie poszerzone, zmienione i uzupełnione m.in.
o omówienie nowych przepisów prawnych wynikających przede wszystkim z Ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz innych ustaw i rozporządzeń, które weszły w życie w drugiej połowie roku 2001 i w roku 2002. Stan prawny został więc maksymalnie zaktualizowany. Poza tym znacznie rozbudowana została część dotycząca planu zarządzania, i to zarówno rozdział poświęcony temu tematowi, jak i dwa załączniki. Jednym z nich jest bardzo szczegółowy przykład planu zarządzania nieruchomością spółdzielczą opracowany przez Andrzeja Sobczaka, autora osobno wydanej książki zawierającej kilku przykładów planu zarządzania

Książka, przygotowana przez kompetentny zespół autorów Krakowskiego Instytutu Nieruchomości, została skonstruowana w oparciu o tzw. minimum programowe, realizowane na kursach i warsztatach dla zarządców, przygotowujących się do egzaminu państwowego, ale zawiera materiał o wiele bogatszy, opracowany pod kątem wiedzy potrzebnej osobom specjalizującym się w zarządzaniu różnymi nieruchomościami, właścicielom nieruchomości, a także innym profesjonalistom na rynku nieruchomości.

Książki z opcji dodruk na życzenie są ujednolicone pod względem wykonania:
- okładka kolorowa wydrukowana na kartonie 250 g/m,
- środek czarno-biały, drukowany na papierze offsetowym 80 g/m,
- oprawa miękka klejona.Szczegóły

Tytuł: Vademecum zarządcy nieruchomości. Wydanie nowe - zmienione i uzupełnione (dodruk na życzenie)

Autor: Brzeski Władysław Jan (red.)

Wydawnictwo: Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Kod paskowy: 9788386576746

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 656

Format: 165 x 240 mm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl