Roboty podłogowe i okładzinowe. Technologia

Książka

Roboty podłogowe i okładzinowe. Technologia

Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 52,50 PLN
Nasza cena 49,81 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 52,50 PLN
Nasza cena 49,81 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W podręczniku omówiono wykonywanie podkładów, izolacji i nawierzchni podłóg oraz okładzin ściennych z różnych materiałów z zastosowaniem odpowiednich maszyn i urządzeń oraz sprzętu pomocniczego.
Ponadto w książce omówiono podział, przeznaczenie i właściwości materiałów budowlanych stosowanych w robotach podłogowych oraz zasady organizacji robót i stanowisk roboczych, wymagania bhp oraz warunki techniczne wykonywania i odbioru robót, metody odbioru i rozliczania wykonanej pracy.
Książka polecana uczniom zasadniczych szkół budowlanych do nauczania przedmiotu technologia w zawodzie posadzkarz.


Szczegóły

Tytuł: Roboty podłogowe i okładzinowe. Technologia

Autor: Wolski Zbigniew

Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP

Kod paskowy: 9788302069161

Rok wydania: 1998

Ilość stron: 360

Format: 145 x 205 mm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl