Szakale Hitlera

Książka

Szakale Hitlera

 • Wydawnictwo: ISKRY
 • Rok wydania: 2001
 • ISBN: 8320716527
 • Ilość stron: 230
 • Format: 15x21cm
 • Oprawa: Twarda z obwolut
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 31,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wojenne i polityczne losy państw i narodów europejskich, które sprzymierzyły się z Rzeszą Niemiecką podczas II wojny światowej. Autor opisuje wydarzenia, które skłoniły przywódców Włoch, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Słowacji i Jugosławii, jak na przykład Mussoliniego, Horthyego, Antonescu, Tisa czy Pavelicia, by przystąpili do sojuszu z Niemcami. Relacjonuje udział sił zbrojnych tych państw we wspólnych operacjach militarnych, próby wycofania się z przymierza, działalność wewnętrznej opozycji i wreszcie konsekwencje, jakie przyszło zapłacić "szakalom Hitlera" po zakończeniu wojny.

Szczegóły

Tytuł: Szakale Hitlera

Autor: Butler Rupert

Wydawnictwo: ISKRY

Kod paskowy: 9788320716528

ISBN: 8320716527

Tytuł oryginału: Hitlers Jackals

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Beata Frycz

Języki: polski

Rok wydania: 2001

Ilość stron: 230

Format: 15x21cm

Oprawa: Twarda z obwolut

Waga: 0.36 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×