Brzydkie kaczątko i ja Część 1

Film DVD

Brzydkie kaczątko i ja Część 1

  • Producent: MTJ
  • EAN: 5906409801703
  • Format: 13.5x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 11,97 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,97 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE

Tata Ratso bardziej myśli o pozyskaniu względów nauczycielki Daphne. Brzydal jest tyranizowany przez trzy podłe kurczaki. Wniosek - szkoła nie jest dla niego. Ratso nie chce dopuścić do ucieczki syna ze względu na Daphne, jego rada brzmi jeśli nie chcesz by ci dokuczano dokuczaj sam. Ale czy jest to najlepszy sposób dla Brzydala, aby pozyskać nowych przyjaciół

PRZYJECIE

Gdasia urządza przyjęcie powitalne dla swojego syna Lestera. Wszyscy dostają zaproszenia oprócz Ratso i Brzydala. Pojawiają się oni na przyjęciu przebrani za kurczaki - wszyscy ich rozpoznają poza słabo widzącą Gdasią. Ratso zmuszony zostaje udawać Lestera, którego przyjazd się opóźni, a biedny Brzydal ma zamieszkać z podłymi kurczakami. Sytuacja ta nie powinna trwać zbyt długo. Gdy Lester wróci Brzydal odzyska tatę. Brzydal zrobi wszystko, aby stało się to jak najszybciej...

ODCHUDZANIE

Daphne namawia uczniów do współuczestnictwa w zajęciach rodziców - ma to ułatwić dzieciom wybranie zawodu. Ratso nie jest dobrym wzorem dla Brzydala. Niespodziewanie zostaje on trenerem Esmeraldy, którą utwierdza w przekonaniu, że po jego treningu schudnie do poziomu jego wagi. Niestety nie jest to łatwe, Ratso wymyśla, że to on przytyje by przewyższyć wagę Esmeraldy i tym samym dotrzymać umowy.


Szczegóły

Nazwa: Brzydkie kaczątko i ja Część 1

Producent: MTJ

Kod paskowy: 5906409801703

Języki: polski, angielski

Format: 13.5x19.0cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.09 kg

Dźwięk: angielski - Dolby Digital 2.0, polski (dubbing) - Dolby Digital 2.0

Format obrazu: 4:3

Czas trwania: 1:09:00

Typ głównego nośnika: VI

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. (DVD Video)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×