Słownik naukowo-techniczny ang-pol

Książka

Słownik naukowo-techniczny ang-pol

 • Wydawnictwo: WNT
 • Rok wydania: 2001
 • ISBN: 8320424453
 • Ilość stron: 1289
 • Format: 17x24cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 156,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 156,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

- nowe wydanie - gruntownie przejrzane, poprawione i uzupełnione- zawiera około 135 000 terminów i skrótów, występujących w fachowej literaturze angielskiej oraz ich odpowiedniki lub objaśnienia w języku polskim- 20 000 nowych haseł i uzupełnień z takich dziedzin nauki i techniki jak : informatyka, telekomunikacja, elektronika, biologia, biochemia, botanika, chemia, matematyka, ciepłownictwo, lotnictwo, wiertnictwo- przejrzysty układ haseł- przeznaczony dla tłumaczy, pracowników naukowych, przedsiębiorców, studentów

Szczegóły

Tytuł: Słownik naukowo-techniczny ang-pol

Wydawnictwo: WNT

Kod paskowy: 9788320424454

ISBN: 8320424453

Języki: polski

Rok wydania: 2001

Ilość stron: 1289

Format: 17x24cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.98 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×