U Pana Boga w ogródku (2 DVD)

Książka

U Pana Boga w ogródku (2 DVD)

 • Wydawnictwo: Vision
 • EAN: 5907176894776
 • Ilość stron: 2
 • Format: 13.5x19 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 50,00 PLN
Nasza cena 46,40 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 50,00 PLN
Nasza cena 46,40 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Królowy Most - małe miasteczko we wschodniej Polsce, gdzie czas płynie spokojnie, a bieg wydarzeń kontrolują wspólnie proboszcz i komendant policji.
Nowinki z wielkiego świata docierają tu rzadko i zazwyczaj w nietypowej postaci. Czasem są to pagery, którymi ksiądz wzywa wiernych do spowiedzi, innym razem turyści zza wschodniej granicy pragnący rozwijać polsko-ukraińskie kontakty gospodarcze na miejskim bazarze. Mimo to, w Królowym Moście żyje się w odwiecznej harmonii z naturą i boskimi przykazaniami. Nadchodzi jednak dzień, który może zakończyć tę sielankę.
Otóż do Królowego Mostu przybywa niejaki Jerzy Bocian, dawniej Józef Czapla, lepiej znany pod pseudonimem Żuraw. To świadek koronny w procesie mafii, który tu na prowincji zacząć ma nowe życie. Niestety jego tropem podążają już płatni zabójcy.
W tym samym czasie pojawia się także nowy policjant, na którego z utęsknieniem czeka komendant pragnący rozwinąć skrzydła policyjnej fantazji i utworzyć na posterunku wydział zabójstw. Co prawda tego rodzaju przestępstw brak, ale nigdy nie wiadomo.
W dodatku obaj przybysze okażą się nader podatni na wdzięki miejscowych pań, co jeszcze bardziej skomplikuje sytuację w miasteczku.
Na domiar złego, generał policji ogłasza akcję ``Zielony krasnal``, która ma bezpośredni związek z wydarzeniami w Królowym Moście.


Szczegóły

Nazwa: U Pana Boga w ogródku (2 DVD)

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Vision

Kod paskowy: 5907176894776

Ilość stron: 2

Format: 13.5x19 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 0.144 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×