Arystoteles. O powstaniu i niszczeniu

Książka

Arystoteles. O powstaniu i niszczeniu

 • Wydawnictwo: Verbinum
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788371923449
 • Ilość stron: 240
 • Format: 13x20 cm
 • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 24,07 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 30,00 PLN
Nasza cena 24,07 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Autor książki pt. „Arystoteles – O powstawaniu i niszczeniu” wprowadza do literatury filozoficznej nowy przekład mało znanego w Polsce traktatu Arystoteles. Przekład wzbogacony biblioteką filozoficzną, którą gromadzą nie tylko filozofowie, lecz także wszyscy zainteresowani przekładami wielkich mistrzów tym bardziej Arystoteles, który jest nauczycielem kultury europejskiej i światowej. Bez Arystotelesa, a więc bez jego tekstów, kultura europejska byłaby oparta na przemyśleniach tylko Platona oraz na fragmentach presokratyków. Znaczy to zarazem, że byłaby uboższa o wielką realistyczną metafizykę bytu.

Szczegóły

Tytuł: Arystoteles. O powstaniu i niszczeniu

Autor: Andrzej Pokulniewicz

Wydawnictwo: Verbinum

ISBN: 9788371923449

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 240

Format: 13x20 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Waga: 0.274 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×