Solina

Książka

Solina

 • Wydawnictwo: Ruthenus
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 8386588772
 • Ilość stron: 82
 • Format: 22.5x22.5 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 36,75 PLN
Nasza cena 29,47 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,75 PLN
Nasza cena 29,47 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Album `Solina` - w założeniu autora i wydawcy - ma zachęcić gości odwiedzających nasz uroczy region do przyjazdów w te strony o różnych porach roku. Podziwiając zamieszczone w nim fotografie przekonamy się, że Bieszczady - jak pisał Stanisław Vincenz - `co miesiąc zmieniają swoją woń i barwę`. Bywając tutaj częściej będziemy mogli powtórzyć za nim, że `oko przybysza gubi się w tym świecie bezkresnym jakby w zamieci gwiaździstego nieba. Tu zatraca się poczucie czasu, który się jakoś rozsiewa, nie spieszy, lecz rozdzwania jakby fala wieczności`

Szczegóły

Tytuł: Solina

Autor: Jasiek Joniak

Wydawnictwo: Ruthenus

Kod paskowy: 9788386588770

ISBN: 8386588772

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 82

Format: 22.5x22.5 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 0.558 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×