Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw - ich rola i znaczenie

Książka

Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw - ich rola i znaczenie

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788374418188
 • Ilość stron: 216
 • Format: 14.5x20.5 cm
 • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 37,70 PLN
Nasza cena 26,95 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,70 PLN
Nasza cena 26,95 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zarządzanie dzisiejszą organizacją staje sie coraz bardziej złożone.W całej rozciągłości odnosi się to takize do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.To specyficzny rodzaj przedsiębiorstw, w ktorych personel odgrywa szczególną rolę.Firmy tego typu odgrywają dość istotną rolę w naszej gospodarce.Nie zawsze jednak klimat, w którym przychodzi im funkcjonować jest najlepszy.Dlatego należy analizować zjawiska i podejmować działania zmierzajace do polepszenia rzeczywistości.Trzeba dbać o personel i inwestować w niego, troszczyć się o dobre warunki pracy poszczególnych i całych zespołów.W publikacji zawarto szereg propozycji polepszania rzeczywistości.Wskazano mozliwe kierunki oddziaływania na personel, aby zwiększyć efektywność funkcjonowania orza konkurencyjnosć małych i srednich przedsiębiorstw.

Szczegóły

Tytuł: Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw - ich rola i znaczenie

Autor: Jan Klimek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek

ISBN: 9788374418188

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 216

Format: 14.5x20.5 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Waga: 0.286 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×