Powrót króla Rock and Rulla (*)

Książka

Powrót króla Rock and Rulla (*)

 • Wydawnictwo: Cass film
 • EAN: 5905116005121
 • Ilość stron: 2
 • Format: 13.5x19 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 13,25 PLN
Nasza cena 12,85 PLN
Oszczędzasz 3%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 13,25 PLN
Nasza cena 12,85 PLN
Oszczędzasz 3%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Każdy z nas, na farmie, miał swoją robotę. Kogut miał za zadanie budzić słońce. Trzeba uczciwie przyznać, że potrafił śpiewać jak nikt inny. Dzięki niemu wszyscy byliśmy weseli i szczęśliwi. Pewnego dnia na naszą farmę wkradł się wysłannik paskudnego Księcia Sów, by udaremnić jego misję. Kogut stoczył z nim walkę, którą wygrał, ale zapomniał zapiać na czas. Słońce wzeszło bez jego pomocy. Kiedy to zobaczył – pękło mu serce i odszedł do miasta. Wtedy zaczął się ten wielki deszcz, a cały świat zasnuły czarne chmury.

Szczegóły

Nazwa: Powrót króla Rock and Rulla (*)

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Cass film

Kod paskowy: 5905116005121

Ilość stron: 2

Format: 13.5x19 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 0.114 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×