Bell UH-1 Iroquois - Huey cz. 2

Książka

Bell UH-1 Iroquois - Huey cz. 2

 • Wydawnictwo: L&L
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788372371928
 • Ilość stron: 104
 • Format: 21x29.5 cm
 • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 51,70 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 51,70 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Format A4, 104 strony, 25 kolorowych zdjęć, 90 zdjeć cz-b, 4 tabele, 4 mapy, 23 plansze barwne, w tym okładka, 8 stron rysunków A4, 4 rysunki w tekście, 1 wkładka A1 z planami. Druga i ostatnia część monografii śmigłowca Huey omawia przenoszone przez niego systemy uzbrojenia, powstanie jednostek aeromobilnych, taktykę i technikę wykonywania lotów szturmowo-desantowych, program INFANT, zastosowanie UH-1 w ewakuacji rannych oraz malowanie i oznakowanie. Dużą część publikacji stanowią plansze barwne ukazujące schematy kamuflażu oraz kolorowe zdjęcia. Plany w skalach modelarskich przedstawiono na wkładce.

Szczegóły

Tytuł: Bell UH-1 Iroquois - Huey cz. 2

Autor: Patryk Janda

Wydawnictwo: L&L

ISBN: 9788372371928

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 104

Format: 21x29.5 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Waga: 0.595 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×