Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych Piękne kolorowanie

Książka

Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych Piękne kolorowanie

 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788324154326
 • Ilość stron: 128
 • Format: 21.0x30.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

70 000 sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii
Szał kolorowania dla dorosłych nowy sposób na relaks, odstresowanie, spełnienie (odkrycie) ambicji twórczych. I nowa kategoria książek, które we Francji sprzedają się już lepiej niż książki kucharskie!
Szał kolorowania ogarnął Francję, Anglię, Belgię i inne kraje europejskie.
350 000, 200 000 egzemplarzy kolejnych tytułów! Popularność rośnie z każdym dniem. Specjalne stoły promocyjne witają w wejściach do największych księgarń!
To musi działać, skoro kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie, wykończone kobiety sukcesu i zmęczone gospodynie domowe. Wszyscy.
Wydawcy proponują coraz to nowe formy od prostych wzorów po najbardziej wyrafinowane obrazy. Mamy faunę, florę, modę. Mamy i całe rysunkowe opowieści z labiryntami, rebusami, aforyzmami. Szaleństwo w księgarniach. Szaleństwo na portalach internetowych i w mediach.
Dlaczego dorośli chcą kolorować pyta Le Monde. Dlaczego kolorowanie to nowa terapia analizuje Guardian. Odpoczywam, bo muszę skupić się tylko na tym... Odkrywam w sobie zdolności artystyczne... Czuję, że coś tworzę... Budzi się we mnie wyobraźnia... Głowa przestaje mnie boleć wymieniają
się doświadczeniami czytelnicy. A są ich już miliony...
A Huffington Post pisze: Kolorowanie powoduje dobre samopoczucie, uspokojenie, jak również stymuluje obszary mózgu odpowiedzialne za zdolności manualne, zmysły, kreatywność. Trend w zawrotnym tempie rozchodzi się na kolejne kraje Europy (ostatnie odkrycie w Hiszpanii) i w USA.
A my wierzymy w powodzenie i dobroczynne działanie tej leczniczej i przyjemnej mody.
A na koniec potwierdzenie naukowe. O leczeniu kolorami wiemy wszyscy, ale kto wie, że o relaksacji poprzez kolorowanie pisał już Carl G. Jung


Szczegóły

Tytuł: Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych Piękne kolorowanie

Wydawnictwo: Amber

Seria: TWOJE ZDROWIE

ISBN: 9788324154326

Język oryginału: angielski

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 128

Format: 21.0x30.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.394 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×