Rzym i Watykan przewodnik Lajt

Książka

Rzym i Watykan przewodnik Lajt

 • Wydawnictwo: Pascal
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788376424705
 • Ilość stron: 162
 • Format: 11.5x19.2
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (środa 2018-11-21)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 26,90 PLN
Nasza cena 15,81 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,90 PLN
Nasza cena 15,81 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gdzie jest Caffé Greco kawiarnia założona w 1760 r. Która rzymska pizzeria jest lepsza: Da Baffetto czy San Ivo Kto może bez obawy włożyć rękę w Usta Prawdy Kiedy w rzymskich kościołach błogosławi się wino Rzym, czyli nowe spojrzenie na stolicę Włoch. Po wyjeździe z Pascalem zakochasz się w rzymskich wakacjach. No i w końcu trafiłem do Rzymu. I spróbowałem jak miliony innych przede mną poszukać we współczesnym mieście śladów sprzed dwóch tysiącleci. Oczywiście, że to miasto żyjące z takich naiwniaków jak ja, którzy chcieliby dotknąć przeszłości. I to jakiej! Przeszłości dwa razy dalszej niż dzieje naszego narodu. Rzymianie odświeżyli więc to i owo. Pewnie gdzieniegdzie coś dosztukowali, by wyglądało na ładne ruinki. Tu zostawili jakiś kawałek triumfalnego łuku, tam mur czy coś jeszcze. I oczywiście przygotowali tony pamiątek dla turystów od breloczków i magnesów po wielkie plakatowe mapy z zarysem starożytnego Rzymu. O, dokładnie takie, żeby sobie z nimi chodzić i szukać śladów Klaudiusza czy Messaliny. Kamil L. Śmiałkowski, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek Bond. Leksykon oraz Wampir. Leksykon

Szczegóły

Tytuł: Rzym i Watykan przewodnik Lajt

Wydawnictwo: Pascal

ISBN: 9788376424705

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 162

Format: 11.5x19.2

Oprawa: Miękka

Waga: 0.225 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×