Megawojownicy Wiek: 8+

Gra

Megawojownicy
Wiek: 8+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5901549927504
  • Format: 30.0x30.0cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 99,95 PLN
Nasza cena 74,37 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 99,95 PLN
Nasza cena 74,37 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Stań do walki na arenie jako jeden z Megawojowników! 

Każdy gracz wciela się w jednego potężnych wojowników posiadającego unikalne zdolności, gotowego zrobić wszystko, aby wygrać turniej znany jako Plemienna Rozróba. Jest on organizowany podczas każdego zaćmienia słońca na legendarnej Wyspie Krańca Świata. Rozgrywa się on według zasady „każdy na każdego”, bo w ostatecznym rozrachunku pozostanie tylko jeden Wojownik: ten Jeden Jedyny Megawojownik! No chyba, że bitwa będzie trwała długo, wtedy zwycięzca zostanie wybrany na koniec 7 rundy...

Gracze wybierają z kilku unikalnych postaci i walczą poprzez rozważne używanie kart ze swojej talii. Talie odzwierciedlają unikalne umiejętności bohaterów - jeden lepiej strzela, inny świetnie się broni, kolejny ma dużo punktów wytrzymałości, jeszcze inny jest bardziej mobilny, itd.

Pamiętajcie również o kaprysach publiczności! Wielu wojowników skończyło marnie, zapominając o tym, że to widzowie są najważniejsi!Zawartość pudełka:

- 8 dwustronnych kartonowych figurek reprezentujących Megawojowników

- 12 przezroczystych plastikowych podstawek

- 8 Kart Postaci Wojowników

- 64 Karty Akcji

- 6 sześciościennych kostek do gry

- 74 żetony Punktów Życia (Punktów Popularności) w ośmiu kolorach

- Znacznik rundy

- 8 żetonów Szczęśliwego Czaru

- 8 dużych woreczków strunowych

- 1 żeton Czaszki

- 2 żetony Szoku Elektrycznego

- instrukcjaLiczba graczy: 2 - 8

Wiek: 8+

Czas rozgrywki: około 30 minutSzczegóły

Nazwa: Megawojownicy Wiek: 8+

Autor: Guillaume Blossier

Producent: Rebel

Kod paskowy: 5901549927504

Języki: polski

Format: 30.0x30.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 1 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Guillaume Blossier (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×