Kryteria oceny ofert po nowelizacji ustawy PZP

, ,

Książka

Kryteria oceny ofert po nowelizacji ustawy PZP

, ,

 • Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788326939112
 • Ilość stron: 64
 • Format: 14.5x20.4
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,88 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 34,88 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka zawiera: Obszerne omówienie tematyki kryteriów oceny ofert po zmianach, Konkretne przykłady kryteriów oceny oferty możliwych do zastosowania w przetargu, Orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej oraz odpowiedzi ekspertów na najczęściej się pojawiające problemy. Publikacja skupia się na praktycznych przykładach, które ilustrują, w jaki sposób wyznaczać kryteria oceny ofert po nowelizacji i nie naruszyć nowych przepisów ustawy PZP.

Szczegóły

Tytuł: Kryteria oceny ofert po nowelizacji ustawy PZP

Autor: Niezgoda-Kamińska Małgorzata, Saja-Żwirkowska Klaudyna, Perkowska Dominika

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

ISBN: 9788326939112

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 64

Format: 14.5x20.4

Oprawa: Miękka

Waga: 0.09 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Niezgoda-Kamińska Małgorzata, Saja-Żwirkowska Klaudyna, Perkowska Dominika (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×