Kraina jutra Początek

Książka

Kraina jutra Początek

 • Wydawnictwo: Dream Books
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788364460302
 • Ilość stron: 322
 • Format: 14.0x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,91 PLN
Nasza cena 26,16 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,91 PLN
Nasza cena 26,16 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jest rok 1939. Tajne stowarzyszenie geniuszy ma zamiar ujawnić ludzkości dowody niezwykłego odkrycia. Na ich drodze pojawia się tajemniczy pół-człowiek, pół-maszyna, który nie zatrzyma się przed niczym, by uniemożliwić im realizację tej misji.
Niesamowita opowieść na podstawie porywającego filmu science-fiction wytwórni Walt Disney Studios Kraina jutra, gdzie świat nauki, miesza się z fantazją. Ten oryginalny prequel powieści zawiera dodatkowo 20 stronicowy komiks.


Szczegóły

Tytuł: Kraina jutra Początek

Autor: Jensen Jeff

Wydawnictwo: Dream Books

ISBN: 9788364460302

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 322

Format: 14.0x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.406 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Jensen Jeff (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×