Zakochany parasol i inne baśnie

Książka

Zakochany parasol i inne baśnie

 • Wydawnictwo: Printex
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788364391521
 • Ilość stron: 48
 • Format: 17.6x25.0cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 10,90 PLN
Nasza cena 7,13 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,90 PLN
Nasza cena 7,13 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Polecamy Państwu baśnie autorstwa Weroniki Madryas, znanej i lubianej autorki książek dla dzieci. Niewątpliwą i rzadką zaletą tej książki są ilustracje, wykonane przez dzieci z koła plastycznego przy Centrum Edukacji Kulturalnej we Wrocławiu, przy ul. Kołłątaja 20. "Dzieci - dzieciom".

Szczegóły

Tytuł: Zakochany parasol i inne baśnie

Autor: Madryas Weronika

Wydawnictwo: Printex

ISBN: 9788364391521

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 48

Format: 17.6x25.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.092 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×