Kurs nurkowania w suchym skafandrze

, ,

Książka

Kurs nurkowania w suchym skafandrze

, ,

 • Wydawnictwo: RM
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788377734018
 • Ilość stron: 208
 • Format: 13.0x19.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 12,46 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 12,46 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nurkowanie w suchym skafandrze nie jest żadną wiedzą tajemną, a otwiera zarówno u nas w kraju, jak i na całym świecie wiele nowych możliwości do uprawiania tego sportu.
Ten podręczny przewodnik to kompendium wiedzy na temat nurkowania w suchym skafandrze: zawiera wszystko co każdy nurek chce i powinien wiedzieć, dostosowane do najnowszych standardów i norm bezpieczeństwa.
W tej użytecznej książce zawarto porady na temat wyboru i pielęgnacji sprzętu oraz podano najbardziej aktualne informacje na temat jednego z najciekawszych sportów nurkowych. To doskonałe przygotowanym poradnik zawierający szczegółowe zdjęcia ułatwiające zrozumienie tematyki. Swoją obszerną wiedzą dzieli się trzech świetnych specjalistów
z wszystkimi nurkami: od początkujących po doświadczonych instruktorów.


Szczegóły

Tytuł: Kurs nurkowania w suchym skafandrze

Autor: Prey Jochen, Kromp Thomas, Schneider Frank

Wydawnictwo: RM

ISBN: 9788377734018

Języki: polski

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 208

Format: 13.0x19.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.315 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Prey Jochen, Kromp Thomas, Schneider Frank (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×