Wyścigówka Press&Go (60094)

Zabawka

Wyścigówka Press&Go (60094)

  • EAN: 8005125600946
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 48,82 PLN
Nasza cena 35,19 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 48,82 PLN
Nasza cena 35,19 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zabawka edukacyjna 2 w 1: wspomaga uczenie się nowych słów oraz rozwija świadomość relacji przyczynowo-skutkowych. Samochodzik Press&Go rozwija motorykę i umiejętności manualne. Dodatkowym atutem są efekty dźwiękowe, które podkreślają poszczególne fazy ruchu (start, przyspieszenie i hamowanie). Nadaje się dla dzieci w wieku 1-4 lat.


Szczegóły

Nazwa: Wyścigówka Press&Go (60094)

Kod paskowy: 8005125600946

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×