Pyszna Hiszpania. 50 przepisów kuchni hiszpańskiej

Książka

Pyszna Hiszpania.
50 przepisów kuchni hiszpańskiej

 • Wydawnictwo: Buchmann
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788328019102
 • Ilość stron: 144
 • Format: 19.0x23.5cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 22,38 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 22,38 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Poznaj słoneczną Hiszpanię od kuchni. W książce znajdzie się 50 przepisów na typowe hiszpańskie dania od znakomitych tapas, przez paellę, gazpacho, ajo blanco, hiszpańskie tortille, sałatki i przekąski, po wspaniałe desery: turon z pistacjami, krem kataloński oraz smakowite churros.Nasza książka to wspaniała kulinarna podróż przez wszystkie regiony Hiszpanii.

Szczegóły

Tytuł: Pyszna Hiszpania.

Podtytuł: 50 przepisów kuchni hiszpańskiej

Autor: Schwob Julie

Wydawnictwo: Buchmann

ISBN: 9788328019102

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 144

Format: 19.0x23.5cm

Oprawa: miękka

Waga: 0.443 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Schwob Julie (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×