Alek Topa T1. Ale wtopa!

,

Książka

Alek Topa T1. Ale wtopa!

,

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788310128157
 • Ilość stron: 192
 • Format: 15.0x19.0cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 17,21 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 17,21 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Miałeś kiedyś ksywkę? Nie taką fajną, typu Mroczny Rycerz czy Zamaskowany Mściciel. Chodzi mi o te obciachowe przezwiska, które normalnie przyrastają do człowieka i nie chcą się oderwać.

E, mały, ale ty masz dziwną głowę! Od tej pory będę cię nazywać Krzywa Bania!

Dzięki, stary! Jak to super brzmi! O wiele lepiej niż Grzesiek!

No, ogarniacie.

Alek Topa to zwyczajny chłopak. Nie licząc faktu, że zalicza wtopę za wtopą i ma denerwującego kumpla, który zawsze widzi jasną stronę życia. Nawet jeśli ta strona jest CZARNA.

Pierwszy tom rewelacyjnej serii. Lepiej rozłóż dywan, bo będziesz się turlać ze śmiechu!

Michael Gerard Bauer, do niedawna nauczyciel, teraz cały swój czas poświęca pisaniu książek dla dzieci i młodzieży. Jest niezwykle popularny w Australii, gdyż tam właśnie mieszka, ale cieszy się coraz większym uznaniem również w Europie i Ameryce.

Joe Bauer to utalentowany komiksiarz, ilustrator i filmowiec, a prywatnie syn Michaela Gerarda Bauera. Obaj zgodnie twierdzą, że byli zachwyceni wspólną pracą nad Alkiem Topą i że w ogóle się nie kłócili...


Szczegóły

Tytuł: Alek Topa T1. Ale wtopa!

Autor: Bauer Michael, Gerard

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Seria: Alek Topa

ISBN: 9788310128157

Tytuł oryginału: Eric Vale: Epic Fail

Tłumacz: Mazan Maciejka

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 192

Format: 15.0x19.0cm

Oprawa: miękka

Waga: 0.21 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku

Inne pozycje tego autora: Bauer Michael, Gerard (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×