Geografia turystyczna Podręcznik Część 2 Turystyka Tom 4 Technik obsługi turystycznej Kwalifikacja T.13 i T.14

,

Książka

Geografia turystyczna Podręcznik Część 2
Turystyka Tom 4 Technik obsługi turystycznej Kwalifikacja T.13 i T.14

,

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788302153785
 • Ilość stron: 392
 • Format: 17.0x24.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,20 PLN
Nasza cena 40,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,20 PLN
Nasza cena 40,11 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik przeznaczony do kształcenia w zawodzie technik obsługi turystycznej. Przedstawia zagadnienia z zakresu kwalifikacji T.13 (Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych), T.14 (Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych).

Tematyka rozdziału pierwszego dotyczy walorów turystycznych ponad dwudziestu krajów europejskich. Rozdziały drugi i trzeci prezentują uwarunkowania przyrodnicze i gospodarcze rozwoju turystyki w Azji oraz w Afryce. Rozdziały czwarty i piąty omawiają walory turystyczne wybranych krajów kontynentów Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Informacje na temat czynników sprzyjających rozwojowi turystyki w Australii, Oceanii oraz na Antarktyce zostały zamieszczone w rozdziałach szóstym i siódmym podręcznika. Rozdział ósmy dotyczy zagospodarowania turystycznego.


Szczegóły

Tytuł: Geografia turystyczna Podręcznik Część 2

Podtytuł: Turystyka Tom 4 Technik obsługi turystycznej Kwalifikacja T.13 i T.14

Autor: Steblik-Wlaźlak Barbara, Rzepka Lilianna

Wydawnictwo: WSiP

ISBN: 9788302153785

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 392

Format: 17.0x24.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.59 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl