A Reluctant Cinderella
Książka
Wysyłka: Niedostępna
Sugerowana cena detaliczna 39,80 PLN
Nasza cena: 28,41 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: A Reluctant Cinderella - Alison Bond

A darkly romantic tale of tough love, with sex, scandal and a very sad secret. Will appeal to fans of Penny Vincenzi and Louise Bagshawe.


Szczegóły: A Reluctant Cinderella - Alison Bond

Tytuł: A Reluctant Cinderella
Autor: Alison Bond
Wydawnictwo: Penguin Books Ltd (UK)
ISBN: 9780141026817
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 440
Waga: 0.296 kg


Recenzje: A Reluctant Cinderella - Alison Bond
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka

A Reluctant Cinderella

A darkly romantic tale of tough love, with sex, scandal and a very sad secret. Will appeal to fans of Penny Vincenzi and Louise Bagshawe.

Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×

Zapowiedź 2010-05-25

Cena 39,80 PLN
Nasza cena 28,41 PLN
Oszczędzasz 28%
Wysyłka: Niedostępna
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×