Przekręty Jamiego 2 (4 DVD)

Film DVD

Przekręty Jamiego 2 (4 DVD)

  • Wydawnictwo: Kuchnia.tv
  • Rok wydania: 2009
  • ISBN: 5903978798366
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 67,19 PLN
Nasza cena 63,86 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 67,19 PLN
Nasza cena 63,86 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jamie Oliver robi to co potrafi najlepiej - gotuje dla swoich przyjaciół. W serii Jamie Oliver Twist 2 spotyka się z różnymi ludźmi z całego świata i zaprasza ich do wspólnego gotowania posiłków, których nigdy nie zapomną. Widzimy Jamiego poza domem, gdy w swych ulubionych sklepach pokazuje nam, na co zwracać uwagę podczas zakupów. Gdy tylko wraca do domu - z animuszem zabiera się do przygotowania wspaniałej uczty dla przyjaciół - czas zacząć imprezę.

Szczegóły

Tytuł: Przekręty Jamiego 2 (4 DVD)

Autor: Jamie Oliver

Wydawnictwo: Kuchnia.tv

ISBN: 5903978798366

Rok wydania: 2009

Waga: 0.053 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl