Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)

Książka

Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)

  • Wydawnictwo: BBC
  • EAN: 5906619089144
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 68,90 PLN
Nasza cena 65,33 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 68,90 PLN
Nasza cena 65,33 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)

Ziemia potrafi zadziwiać. Potrafi fascynować. Za każdym razem, gdy staramy się jej przyjrzeć bliżej chce opowiedzieć nam swoją historię. Pokazać nam najprawdziwsze cuda. Seria dokumentów dla miłośników podróży, przyrody ale przede wszystkim ludzi, którzy potrafią dostrzec i docenić prawdziwe piękno. Zarówno dla wytrawnych obieżyświatów, którzy chcieliby się w większości tych miejsc znaleźć, jak i wakacyjnych podróżników, którzy być może dzięki niej odnajdą w życiu prawdziwą pasję.
`Niezwykły Świat` opowiada historię unikalnej flory i fauny na wszystkich kontynentach Ziemi. Najnowsze zdobycze techniki pozwalają filmować bardzo rzadkie gatunki zwierząt występujących na poszczególnych obszarach, a specjaliści od zdjęć lotniczych zaprezentują niezwykłe ujęcia zróżnicowanego krajobrazu. Takiej Ziemi jeszcze nie widzieliście.

Podróż w czasie i przestrzeni odkrywająca cuda Australazji. Ekscytująca podróż odkrywająca największą wyspę na ziemi i otaczające ją morza. Australia jest ogromną wyspą o niezwykłym bogactwie unikalnej przyrody. To również najsuchszy kontynent zamieszkany przez człowieka i jednocześnie miejsce, w którym obecność człowieka wywarła największy wpływ na dziką florę i faunę. Każdy z filmów to detektywistyczna opowieść zgłębiająca tajniki wyjątkowej dzikiej przyrody Australazji. Najgroźniejszymi drapieżnikami na kontynencie są nie ssaki, lecz ogromne węże i jaszczurki, a gatunkiem dominującym są torbacze, co jest ewenementem na skalę światową. Przyroda na tym lądzie jest zadziwiającą mieszanką dziwnych i niebezpiecznych stworzeń.


Szczegóły: Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)

Nazwa: Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)
Wydawnictwo: BBC
Kod paskowy: 5906619089144
Waga: 0.178 kg


Recenzje: Niezwykły świat: Australazja (2 DVD)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: