Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)

Książka

Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)

  • Wydawnictwo: BBC
  • EAN: 5906619089137
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 69,30 PLN
Nasza cena 65,33 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 69,30 PLN
Nasza cena 65,33 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)

Ziemia potrafi zadziwiać. Potrafi fascynować. Za każdym razem, gdy staramy się jej przyjrzeć bliżej chce opowiedzieć nam swoją historię. Pokazać nam najprawdziwsze cuda. Seria dokumentów dla miłośników podróży, przyrody ale przede wszystkim ludzi, którzy potrafią dostrzec i docenić prawdziwe piękno. Zarówno dla wytrawnych obieżyświatów, którzy chcieliby się w większości tych miejsc znaleźć, jak i wakacyjnych podróżników, którzy być może dzięki niej odnajdą w życiu prawdziwą pasję.
`Niezwykły Świat` opowiada historię unikalnej flory i fauny na wszystkich kontynentach Ziemi. Najnowsze zdobycze techniki pozwalają filmować bardzo rzadkie gatunki zwierząt występujących na poszczególnych obszarach, a specjaliści od zdjęć lotniczych zaprezentują niezwykłe ujęcia zróżnicowanego krajobrazu. Takiej Ziemi jeszcze nie widzieliście.

Olbrzymi, samotny, obszar ziemi opasany równikiem. Kontynent, który zdołał uchronić się przed niszczycielskim działaniem lodowców, rozkwitał dzięki delikatnym zmianom geologicznym i klimatycznym. W rezultacie zwierzęta i rośliny mogły rozwijać się tu w warunkach, których nie mógł im zapewnić żaden inny kontynent. To właśnie Afryka - bogata, różnorodna, fascynująca - serce świata.
Kluczem naszej serii jest czas. Pod wpływem klimatu i zmian geologicznych to właśnie czas pozwolił Afryce na zebranie na swym obszarze zapierających dech w piersiach elementów przyrody, które możemy dziś podziwiać.


Szczegóły: Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)

Nazwa: Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)
Wydawnictwo: BBC
Kod paskowy: 5906619089137
Waga: 0.174 kg


Recenzje: Niezwykły świat: Afryka (2 DVD)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: