Kredki drewniane Staedtler Noris 12 kolorów + ołówek 120 HB i gumka

Art. szkolne

Kredki drewniane Staedtler Noris 12 kolorów + ołówek 120 HB i gumka

 • Wydawnictwo: Staedtler
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 4007817609019
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-01-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 15,52 PLN
Nasza cena 9,95 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,52 PLN
Nasza cena 9,95 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Sześciokątne kredki ołówkowe z systemem ABS. Biała otulina wapienna wokół grafitu zabezpiecza grafit przed złamaniem – grafit jest aż do 50% mocniejszy i o 30% bardziej odporny na złamania (system ABS). Lakierowana obudowa w kolorze grafitu ułatwia identyfikację i rozróżnianie koloru. Lakierowane bez użycia metali ciężkich, nietoksyczny - bezpieczne dla dzieci. Łatwe do temperowania. Średnica grafitu 3 mm. Zgodne z EN 71 – nie zawierają metali ciężkich oraz ftalanów (związków dodawanych w celu zmiękczenia grafitu). Dla dzieci powyżej 3 lat. Wyprodukowany zgodnie z PEFC - wytworzony z surowców drewnopochodnych, które pozyskano z certyfikowanych obszarów leśnych. Zestaw: 12 kolorów + ołówek i gumka


Szczegóły

Tytuł: Kredki drewniane Staedtler Noris 12 kolorów + ołówek 120 HB i gumka

Autor: .

Wydawnictwo: Staedtler

ISBN: 4007817609019

Rok wydania: 2015

Oprawa: miękka

Waga: 0.01 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl