Cukrzyca Tom 1

Książka

Cukrzyca Tom 1

  • Wydawnictwo: Via Medica
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788375998757
  • Ilość stron: 408
  • Format: 20.5x29.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 250,01 PLN
Nasza cena 177,98 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 250,01 PLN
Nasza cena 177,98 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cukrzyca Tom 1

Całkowite wyczerpanie nakładu pierwszego wydania publikacji Cukrzyca z lat 2006/2007 oraz Cukrzyca kompendium z roku 2009 spowodowało, wobec licznych postulatów środowiska, konieczność przygotowania drugiej edycji książki Cukrzyca. Potrzeba ponownego wydania wynikała z faktu, że stanowi ona jedno z najistotniejszych źródeł wiedzy, pomocne w przygotowywaniu się do egzaminu specjalizacyjnego z diabetologii.
Mamy jednak nadzieję, że zaktualizowane wydanie książki będzie służyło nie tylko lekarzom specjalizującym się w diabetologii, lecz pozostanie źródłem ważnych informacji także dla szerokich rzesz czynnych diabetologów, internistów oraz specjalistów innych dziedzin ściśle związanych z diabetologią, w których może być przydatna wiedza na temat cukrzycy.
Dlatego też z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego postanowiliśmy przygotować drugie wydanie podręcznika Cukrzyca zmienione, uzupełnione i poprawione. Podobnie jak w wydaniu pierwszym, książka nie ma charakteru monografii autorskiej, ale jest zbiorem opracowań w postaci rozdziałów przygotowanych przez wybitnych specjalistów zajmujących się poszczególnymi zagadnieniami rozległej dziedziny medycyny, jaką jest diabetologia. Staraliśmy się także o maksymalną aktualizację i nowoczesność zawartych informacji, co również miało wpływ na dobór Autorów poszczególnych opracowań. Mamy nadzieję, że książka spełni oczekiwania i będzie służyła nie tylko pogłębianiu wiedzy o największej epidemicznej niezakaźnej chorobie społecznej, jaką jest cukrzyca, ale też co najważniejsze przyczyni się do poprawy sytuacji chorych na cukrzycę oraz ułatwi i udoskonali leczenie tej bardzo trudnej choroby.


Szczegóły: Cukrzyca Tom 1

Tytuł: Cukrzyca Tom 1
Wydawnictwo: Via Medica
ISBN: 9788375998757
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 408
Format: 20.5x29.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 1.214 kg
Redakcja: Sieradzki Jacek


Recenzje: Cukrzyca Tom 1

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: