Tornister Smart Motorbike

Art. szkolne

Tornister Smart Motorbike

 • Wydawnictwo: Herlitz
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 4008110513966
 • Format: 38 x 30 x 21 cm
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2018-01-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 224,70 PLN
Nasza cena 160,48 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 224,70 PLN
Nasza cena 160,48 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Herlitz smart posiada wszystko czego potrzebuje dziecko na start w szkole. Modny, ciekawy wygląd. Dwie boczne kieszenie, przestronna kieszeń przednia i obszerna komora główna, zapewniają odpowiednie przechowywanie szkolnego wyposażenia. Tornister Smart dostępny w wielu atrakcyjnych motywach dla dziewczynek i chłopców. ergonomicznie ukształtowane i wykonane z przepuszczającego powietrze plecy tornistra miękko wyściełane szelki jeden wymiar regulacji szelek światełko odblaskowe na klapie materiał odblaskowy 3M Scotchlite na przedniej i bocznych kieszeniach oraz na szelkach stabilne plastikowe nóżki - 2 boczne kieszenie z zamknięciem na rzep Velcro 1 kieszeń przednia zapinana na zamek błyskawiczny - 1 duża przegroda z osobną przegrodą na książki plastikowa kieszonka z planem lekcji na wewnętrznej stronie górnej klapy

Szczegóły

Tytuł: Tornister Smart Motorbike

Wydawnictwo: Herlitz

ISBN: 4008110513966

Rok wydania: 2015

Format: 38 x 30 x 21 cm

Waga: 1.025 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl