Teraz matura 2016 Fizyka Vademecum z zadaniami Szkoła ponadgimnazjalna

Książka

Teraz matura 2016 Fizyka Vademecum z zadaniami
Szkoła ponadgimnazjalna

 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788326724237
 • Ilość stron: 368
 • Format: 17.5x25.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 48,23 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 48,23 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Publikacja pozwalająca doskonalić umiejętności niezbędne na egzaminie maturalnym. Zapewnia systematyczną naukę rozwiązywania różnorodnych zadań typu maturalnego, porządkuje wiedzę i ćwiczy zdobyte umiejętności. Zawiera niezbędne wiadomości teoretyczne, rozbudowane przykłady zadań i zadania do samodzielnego rozwiązania. Komentarze i wskazówki zwracają uwagę ucznia na informacje istotne z punktu widzenia egzaminu maturalnego. Dzięki odpowiedziom i pełnym rozwiązaniom umożliwia samodzielne wyćwiczenie umiejętności sprawdzanych na maturze. Publikacja opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z fizyki od roku szkolnego 2014/ 2015.

Szczegóły

Tytuł: Teraz matura 2016 Fizyka Vademecum z zadaniami

Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna

Wydawnictwo: Nowa Era

Seria: TERAZ MATURA

ISBN: 9788326724237

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 368

Format: 17.5x25.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.6 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl