Słownik ortograficzny dla dzieci

Książka

Słownik ortograficzny dla dzieci

 • Wydawnictwo: Fenix
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788379321728
 • Ilość stron: 32
 • Format: 20.2x28.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 12,00 PLN
Nasza cena 6,76 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 12,00 PLN
Nasza cena 6,76 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwsze próby samodzielnego pisania to dla dzieci nierzadki problem. To co słyszymy, często jest rozbieżne z pismem, przecież jest może i morze. Dzięki naszemu słownikowi dzieci będą mogły rozwikłać zagadki pisowni skomplikowanych wyrazów. Kolorowe obrazki ułatwią wyszukiwanie słów i wpłyną na szybsze pokonywanie ortograficznych pułapek.

Szczegóły

Tytuł: Słownik ortograficzny dla dzieci

Wydawnictwo: Fenix

ISBN: 9788379321728

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 32

Format: 20.2x28.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.31 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl