English Plus 3A Class CD

,

Książka

English Plus 3A Class CD

,

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,88 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,88 PLN
Nasza cena PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowy, dynamiczny kurs dla gimnazjalistów zapewniający rzetelne przygotowanie do egzaminu PLUS mnóstwo materiałów dodatkowych pozwalających na dostosowanie podręcznika do możliwości klasy. Zgodny z nową podstawą programową..

English Plus motywuje gimnazjalistów do nauki:

ciekawe i przyciągające uwagę quizy w oryginalny sposób wprowadzają nowe słownictwo,

intrygujące i poszerzające wiedzę o świecie tematy zachęcają do zadawania pytań i samodzielnego poszukiwania informacji,

projekty edukacyjne uczą pracy zespołowej i pozwalają wyeksponować najmocniejsze strony poszczególnych uczniów,

interaktywne ćwiczenia oraz gry na MultiROMie dołączonym do zeszytu ćwiczeń zachęcają do samodzielnej pracy w domu.

English Plus rzetelnie przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego na obu poziomach:

sekcje key phrases i wyjątkowy słowniczek z ilustracjami ułatwiają zapamiętywanie nowych słów i przydatnych funkcji językowych,

guided discovery approach sprawia, że uczniowie analizują struktury gramatyczne dzięki czemu lepiej je rozumieją i zapamiętują na dłużej,

w poziomach 3 i 4 w podręczniku znajdują się strony Exam Writing które zawierają dokładne wskazówki, jak pisać

ćwiczenia znajdujące się zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń uczą strategii egzaminacyjnych i oswajają z zadaniami egzaminacyjnymi.

English Plus pomoże przeprowadzić ciekawe lekcje z jasno opisanymi celami i zaplanowanymi wynikami na różnych poziomach zaawansowania:

Każda lekcja ma konkretny cel, wyrażony za pomocą zdania „I can …” widocznego na górze każdej strony.

Każda strona w podręczniku to materiał na jedną 45-minutową lekcję. W każdej lekcji znajdują się odnośniki do właściwych stron w zeszycie ćwiczeń.

Każda lekcja w podręczniku zawiera zadania Fast finisher dla uczniów, którzy skończyli pracę przed innymi, zaś zeszyt ćwiczeń - zadania o trzech stopniach trudności.English Plus daje wiele możliwości modyfikacji lekcji w zależności od potrzeb klasy i stylu pracy nauczyciela:

Options


Szczegóły

Nazwa: English Plus 3A Class CD

Autor: Ben Wetz, Diana Pye

Wydawnictwo: Oxford Multimedia

Kod paskowy: 9780194448727

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×