English and American Civilization + CD

Książka

English and American Civilization + CD

  • Wydawnictwo: Eli
  • Rok wydania: 2015
  • EAN: 9788846819291
  • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


English and American Civilization + CD - New Edition - to książka na poziomie średnio zaawansowanym przybliżająca wszystkie najważniejsze aspekty kultury i cywilizacji anglojęzycznej.

Podręcznik porusza tematy związane z geografią i historią krajów anglojęzycznych, a także ich ustrojem politycznym i systemem sprawowania władzy, jak również literaturą, edukacją, muzyką, sportem, kulturą masową, architekturą, zjawiskami socjologicznymi oraz życiem codziennym.

Dzięki różnorodności proponowanych ćwiczeń książka pomaga w lepszym przyswojeniu poznanych wiadomości kulturowych, oraz utrwaleniu słownictwa i struktur językowych. W zestawie znajduje się płytka CD audio z zarejestrowanymi ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo na końcu książki znajdują się transkrypcje tekstów zarejestrowanych na płycie CD audio, a ponadto kilkustronicowy dodatek Play with the Internet będący bardzo ciekawym kompendium wiedzy na temat internetu, historii jego powstania i jego początków, powiązanego z nim słownictwa, neologizmów, najpopularniejszych skrótów.


Szczegóły

Tytuł: English and American Civilization + CD

Wydawnictwo: Eli

Kod paskowy: 9788846819291

Rok wydania: 2015

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×