Analisi Del Periodo

Książka

Analisi Del Periodo

  • Wydawnictwo: La Spiga
  • Rok wydania: 2015
  • EAN: 9788846826213
  • Oprawa: Miekka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 28,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Analisi del periodo - Quaderno operativo to pozycja porządkująca znajomość języka włoskiego pod kątem analizy logicznej zdań i składni.Książka prezentuje w sposób przejrzysty i syntetyczny reguły i wiadomości teoretyczne oraz zawiera praktyczne ćwiczenia sprawdzające.

Każdy rozdział składa się ze zwięzłego przedstawienia danego zagadnienia oraz zestawu zadań nawiązujących do omawianego tematu.

Proponowane ćwiczenia posiadają zróżnicowany charakter i bazują nie tylko na typowych zdaniach o charakterze literackim, ale też na grach słownych związanych z językiem internetu i SMSów).Ponadto w książce znajdują się sekcje poświęcone najczęściej popełnianym błędom i kwestiom sprawiającym trudności osobom uczącym się języka włoskiego oraz dodatkowe rozdziały scheda di autovalutazione pozwalające na samodzielne sprawdzenie własnych umiejętności.Jednym słowem Analisi del periodo - Quaderno operativo to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzie umożliwiające poznanie mechanizmów składni języka włoskiego i opanowanie ich użycia.

 Szczegóły

Tytuł: Analisi Del Periodo

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846826213

Rok wydania: 2015

Oprawa: Miekka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×