Magicamente Estate 3 + CD

Książka

Magicamente Estate 3 + CD

  • Wydawnictwo: La Spiga
  • EAN: 9788846827661
  • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 36,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Magicamente Estate to seria czterech kolorowych zeszytów o tematyce wakacyjnej przewidziana dla dzieci na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej. Każdy z zeszytów łączy w sobie różnego rodzaju ćwiczenia i zabawy ukierunkowane na:
- poznawanie przez dziecko otaczającego świata,
- naukę czytania i pisania w języku włoskim,
- wykonywanie prostych operacji logicznych i matematycznych.

Zawartość tematyczna serii dostosowana jest do wieku i możliwości poznawczych dziecka w wieku 7-11 lat oraz umożliwia utrwalenie wiadomości zawartych w programie nauczania pierwszych klas szkoły podstawowej.

Do zeszytu dołączona jest 48-stronicowa książeczka Il Museo dei giocattoli z ilustrowanym opowiadaniem dla dzieci oraz dodatkowymi zabawnymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki.

Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio zarejestrowanymi tekstami czytanek z zeszytu z podziałem na role i podkładem dźwiękowym oraz zabawnymi piosenkami dla dzieci.

Zeszyty Magicamente Estate mogą stanowić atrakcyjną propozycję nauki języka włoskiego dla dzieci, a dzięki ich interdyscyplinarnej formie, przyjemnej stylistyce, sympatycznym i łatwym do zapamiętania piosenkom oraz tematyce związanej z wakacjami są doskonałą propozycją połączenia nauki z zabawą i efektywnego spędzenia wolnego czasu.

Seria Magicamente Estate opracowana została w oparciu o kurs Magicamente insieme i może być wykorzystywana zarówno jako jego uzupełnienie (materiał powtórkowy do wykorzystania w okresie wakacyjnym), jaki i niezależnie od niego w formie autonomicznej serii zeszytów.

Do zeszytu Magicamente Estate 3 dołączone są:
• książeczka Il Museo dei giocattoli
• płytka CD audio z tekstami czytanek i piosenkami
• gadżet (długopis w formie bransoletki)


Szczegóły

Tytuł: Magicamente Estate 3 + CD

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846827661

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×