Alberto dei Libri Seria Verde - Alize Contro Perfidia

Książka

Alberto dei Libri Seria Verde - Alize Contro Perfidia

 • Wydawnictwo: La Spiga
 • Rok wydania: 2015
 • EAN: 9788846828897
 • Ilość stron: 64
 • Format: 150 x 210
 • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 23,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 23,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Treść książki: zła czarownica Perfidia uwięziła wszystkie wróżki na świecie za wyjątkiem małej Alizé (szczęśliwie ocalonej przez Wielką Niedźwiedzicę, opiekunkę wróżek). Po stu latach Perfidia zaczyna tracić swoją magiczną moc, a w celu odzyskania swojej dawnej potęgi wymyśla magiczną miksturę, której głównym składnikiem maja być skradzione dzieciom ich mleczne zęby. Dzielna Alizé staje do walki z Parfidią i dzięki swojej zwinności oraz sprytowi udaremnia jej nikczemne plany przemieniając mleczne zęby w piękne świecące gwiazdki na niebie.

Alizé contro Perfidia w zręczny i wesoły sposób przytacza obecne w świadomości zbiorowej szczególne spojrzenie na kwestię tracenia przez dzieci mlecznych zębów i tym samym symboliczne wkraczanie w nowy etap życia, a ponadto zgrabnie tłumaczy jakie są dalsze losy straconych zębów mlecznych i jaki udział mają w tym wróżki...

Poruszane tematy: współpraca, akceptacja własnych ograniczeń, świadomość własnych zdolności i umiejętności oraz budowanie poczucia własnej wartości

Dodatkowe walory książki: historia o wróżce Alizé rozwija wyobraźnię i zachęca dziecko do opowiadania o swoich własnych doświadczeniach oraz konfrontacji ich z innymi doświadczeniami i tradycjami i obyczajami.

Ćwiczenia uzupełniające: umieszczona na końcu książki szcześciostronicowa sekcja Ora tocca a te! zawiera zestaw zabawnych rozwijających ćwiczeń nawiązujących do treści książki.

Zobacz fragment książki.

L'Albero dei Libri - Serie verde - Storie per crescere - to kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytają


Szczegóły

Tytuł: Alberto dei Libri Seria Verde - Alize Contro Perfidia

Autor: Mariagrazia Bertarini

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846828897

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 64

Format: 150 x 210

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×