Alberto dei Libri Seria Verde - Tommy il Pesce Ciclista

Książka

Alberto dei Libri Seria Verde - Tommy il Pesce Ciclista

 • Wydawnictwo: La Spiga
 • Rok wydania: 2015
 • EAN: 9788846828903
 • Ilość stron: 48
 • Format: 150 x 210
 • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 23,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 23,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Treść książki: Tommy jest małą sardynką mającą szczególne hobby: jazdę na rowerze... Z części znalezionych w zatopionym wraku buduje więc prawdziwy rower, którym przemierza dno oceanu. Podwodna jazda nie jest jednak łatwa, ponieważ wszędzie czają się przeszkody i niebezpieczeństwa. Na szczęście dzielny Tommy wcale się nie poddaje i zapałem realizuje swoje sportowe marzenia...

Książka opowiada o niecodziennej i oryginalnej pasji małej rybki, która ma odwagę przełamać stereotypy i obowiązujące w jego środowisku konwencje i udowodnić że chcieć, to móc!

Opowiadanie zawarte w książce Tommy il pesce ciclista zachęca do nie poddawania się i nie tracenia wiary w siebie w obliczu wyzwań podejmowanych w celu realizacji własnych marzeń, nawet jeśli stawienie im czoła wydaje się na pozór niemożliwe...

Poruszane tematy: poczucie własnej wartości, odwaga podążania za własnymi ambicjami, determinacja i konsekwencja w działaniu

Dodatkowe walory książki: przedstawione historie zachęcają dzieci do odważnego mówienia o ich aspiracjach, ambicjach i marzeniach.

Ćwiczenia uzupełniające: umieszczona na końcu książki pięciostronicowa sekcja Giochi in fono al mare zawiera zestaw zabawnych rozwijających ćwiczeń związanych z różnymi mieszkańcami oceanu.

Zobacz fragment książki.

L'Albero dei Libri - Serie verde - Cartoline - to kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytających dziecku, lub wspólnie z nim).

Na wyjątkowy charakter każdej z książek składają się:

 • atrakcyjna wizualnie okładka pełni

Szczegóły

Tytuł: Alberto dei Libri Seria Verde - Tommy il Pesce Ciclista

Autor: Elisa Prati

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846828903

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 48

Format: 150 x 210

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×