Alberto dei Libri Seria Verde - Strady + CD

Książka

Alberto dei Libri Seria Verde - Strady + CD

 • Wydawnictwo: La Spiga
 • Rok wydania: 2015
 • EAN: 9788846831132
 • Ilość stron: 48
 • Format: 150 x 210
 • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Treść książki: Lutnik Antonio postanawia stworzyć skrzypce o magicznym brzmieniu. Dzięki pomocy wróżki Armonii powstaje Strady, niezwykły instrument o przepięknej barwie dźwięku, którego marzeniem jest być słuchanym przez wszystkich i grać w wielkiej orkiestrze...Strady za pomocą osadzonej w magicznym świecie historii przybliża dzieciom postać jednego z najsłynniejszych lutników w historii, jakim był Antonio Stradivari, a także mówi o naturalnej potrzebie bycia słuchanym, wierze we własne możliwości oraz rozwijaniu swoich pasji. To ponadto książka, dzięki której dzieci mają okazję poznać nazwy instrumentów muzycznych i skład orkiestry.Poruszane tematy: potrzeba bycia słuchanym, dążenie do realizacji własnych marzeń, kultywowanie swoich pasji.Dodatkowe walory książki: historia może stanowić punkt wyjścia do rozmowy na temat poszukiwania w sobie talentów i odwagi ich rozwijania.Ćwiczenia uzupełniające: na końcu książki umieszczony jest scenariusz prostej sztuki muzycznej do odegrania przez dzieci.Płyta CD: do książki dołączona jest płyta CD audio zawierająca nagrania piosenek, melodii i dźwięków towarzyszących scenariuszowi sztuki.Zobacz fragment książki.L'Albero dei Libri - Serie verde - Artè - to kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytających dziecku, lub wspólnie z nim).Na wyjątkowy charakter każdej z książek składają się:


 • atrakcyjna wizualnie okładka pełniąca jednocześnie funkcję dydaktyczną (obrazująca tematykę historii oraz przedstawiająca jej głównych bohaterów),
 • wciągające opowiadanie napisane w spójny i zrozumiały sposób,
 • problematyk

Szczegóły

Tytuł: Alberto dei Libri Seria Verde - Strady + CD

Autor: Federica Castriota

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846831132

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 48

Format: 150 x 210

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×