Hansel e Gretel

Książka

Hansel e Gretel

  • Wydawnictwo: La Spiga
  • Rok wydania: 2015
  • EAN: 9788846832108
  • Oprawa: Inna
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 23,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 23,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

L'Albero dei Libri - Serie verde - Classici - to kolekcja pięknie wydanych bajek i opowiadań napisanych z myślą o dzieciach podejmujących pierwsze samodzielne próby przeczytania książki, lub korzystających ze wsparcia osób dorosłych (czytających dziecku, lub wspólnie z nim). Na wyjątkowy charakter każdej z książek składają się: - atrakcyjna wizualnie okładka pełniąca jednocześnie funkcję dydaktyczną (obrazująca tematykę historii oraz przedstawiająca jej głównych bohaterów), - wciągające opowiadanie napisane prostym i zrozumiałym dla dziecka językiem, - podział tekstu na krótkie rozdziały ułatwiające przerwanie lektury i powrót do niej w dowolnym momencie, - oryginalne i pięknie wykonane ilustracje współgrające z tekstem opowiadania i będące komentarzem wizualnym do prezentowanej historii, - umieszczone w końcowej części książki dodatkowe ćwiczenia, gry i zabawy sprawdzające i ułatwiające zrozumienie przeczytanego tekstu, - zręczne połączenie ciekawej i atrakcyjnej dla dziecka historii z przekazem o charakterze dydaktycznym i wychowawczym.

Szczegóły

Tytuł: Hansel e Gretel

Autor: Mariagrazia Bertarini

Wydawnictwo: La Spiga

Kod paskowy: 9788846832108

Rok wydania: 2015

Oprawa: Inna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×