Ostatni rekrut

Książka

Ostatni rekrut

  • Wydawnictwo: Novae Res
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788379428670
  • Ilość stron: 292
  • Format: 12.0x19.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,60 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,60 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Ostatni rekrut - Blake Thomas

Do restauracji Roberta Trumana przychodzi Karl Dertone, który składa właścicielowi propozycję nie do odrzucenia. W nocy na moście w tajemniczych okolicznościach ginie Laurence Fuble bliski przyjaciel senatora Graff'a. Ktoś morduje z zimną krwią dwójkę homoseksualistów w jednym ze szwajcarskich hoteli. Wkrótce na prywatnym przyjęciu ginie senator Graff. Śledztwo prowadzi inspektor Desmond Brand, a wszystkie tropy wskazują, że zlecenia wyeliminowania senatora, który nie popierał związków homoseksualnych, dokonał płatny zabójca.

Pan zamawiał kawę zwrócił się do niego kelner ubrany w biały fartuch.
Benjamin spojrzał na niego. Jego twarz wydawała mu się skądś znajoma.
Tak odpowiedział.
Spuścił wzrok i nagle zastygł w bezruchu, a jego źrenice znacznie się rozszerzyły. Już wiedział, kim był ten kelner. Nim zdołał się odwrócić ponownie, dwie kule wystrzelone z pistoletu przeszyły jego pierś. Z ust popłynęła krew, a oczy przybrały obraz zaskoczenia.
Jego ciało się wygięło i osunęło z krzesła. Strzał wystraszył okolicznych turystów, którzy, krzycząc, zaczęli uciekać w różne strony. Kelner schował broń i wsiadł do samochodu, który właśnie się zatrzymał przed lokalem, by chwilę później z piskiem opon ruszyć w nieznanym kierunku.

Thomas Blake, urodzony 8 grudnia 1989 roku w Olsztynie. Od 2004 roku projektuje strony internetowe. Jest pomysłodawcą i założycielem serwisu informacyjnego Kurier Globalny.pl. Jak sam twierdzi, pisanie traktuje jako hobby. Mówią o nim, że jest ambitnym chłopakiem z ogromną pasją. Na rynku wydawniczym debiutuje powieścią Ostatni Rekrut.


Szczegóły: Ostatni rekrut - Blake Thomas

Tytuł: Ostatni rekrut
Autor: Blake Thomas
Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 9788379428670
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 292
Format: 12.0x19.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.32 kg


Recenzje: Ostatni rekrut - Blake Thomas

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Ostatni rekrut - Blake Thomas