To jest chemia 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony Liceum, technikum

,

Książka

To jest chemia 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony
Liceum, technikum

,

 • Wydawnictwo: Nowa Era
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788326725296
 • Ilość stron: 136
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 20,90 PLN
Nasza cena 18,53 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 20,90 PLN
Nasza cena 18,53 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Publikacja dla ucznia ułatwiająca systematyczne przygotowania do matury. Zawiera zestawy zadań w formie kart pracy do wszystkich działów podręcznika. W trzecim wydaniu Maturalnych kart pracy zadania typu maturalnego opracowano zgodnie z najnowszymi wskazówkami CKE do nowego egzaminu maturalnego. Ćwiczy umiejętności sprawdzane na maturze Pomaga osiągnąć biegłość w rozwiązywaniu zadań dzięki wskazówkom i rozwiązanym przykładom Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów Do wykorzystania na lekcji i w domu

Szczegóły

Tytuł: To jest chemia 2 Maturalne karty pracy Zakres rozszerzony

Podtytuł: Liceum, technikum

Autor: Megiel Elżbieta, Świderska Grażyna

Wydawnictwo: Nowa Era

ISBN: 9788326725296

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 136

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.328 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×