Saga o Kotołaku Ksin Sobowtór

Książka

Saga o Kotołaku Ksin Sobowtór

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788310126559
 • Ilość stron: 336
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 24,13 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 24,13 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wielki powrót kultowej Sagi o kotołaku tym razem w wersji poszerzonej przez autora o ekscytujące, nieznane dotąd wątki.
W spisku kryje się spisek, a w nim jeszcze jeden spisek... Skutkiem splotu intryg Ksin rozpoczyna wędrówkę przez równoległe światy. W każdym z nich odkrywa kolejne znaczenia i cele swojej misji oraz prawdy o sobie samym. Wkrótce kotołak będzie musiał stawić czoło najpotężniejszemu z dotychczasowych wrogów i nowej miłości. Na którą drogę wstąpi, gdy przyjdzie moment nieodwracalnego wyboru pomiędzy sercem a rozumem

Podstawą Ksina sobowtóra, tomu trzeciego sagi w nowym wydaniu, jest dawna Wyprawa kotołaka, która zyskała obecnie misterną szkatułkową konstrukcję.
Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych, powieści historycznoprzygodowych, SF i fantasy.


Szczegóły

Tytuł: Saga o Kotołaku Ksin Sobowtór

Autor: Lewandowski Konrad T.

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Seria: SAGA O KOTOŁAKU

ISBN: 9788310126559

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 336

Format: 13.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.304 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

„Ksin sobowtór” to nie tyle godny następca poprzednich części, co następca przebijający je pod każdym względem. Już po raz drugi, widać u autora tendencję wzrostową, choć żaden wcześniejszy tom nie stał na słabym poziomie. Po prostu, „Ksin sobowtór” jest znakomitszy, tak samo jak „Ksin drapieżca” był świetniejszy od „Ksina. Początku”, który z kolei był całkiem przyjemną lekturą. Jeżeli następny tom również zaprezentuje się jeszcze lepiej niż chronologicznie trzeci, autor zacznie zagrażać czołowym pisarzom polskiej fantasy. I na to się zanosi. 2015-10-21 13:26:06

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×