Jak wychowywać wnuki Poradnik dla wszystkich babć i dziadków

,

Książka

Jak wychowywać wnuki
Poradnik dla wszystkich babć i dziadków

,

  • Wydawnictwo: eSPe
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788374827188
  • Ilość stron: 320
  • Format: 14.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 24,50 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 24,50 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jak wychowywać wnuki - Kimmel Tim, Kimmel Darcy

Praktyczny poradnik dla wszystkich babć i dziadków, którzy chcą, by ich wnuki wyrosły na kochających, odpowiedzialnych i kierujących się w swoim życiu wartościami ludzi.
Ta książka pokazuje, że jako babcie i dziadkowie macie ogromną, pozytywną rolę do odegrania w wychowaniu swoich wnuków. Wskazuje, jak swoim życiowym doświadczeniem i mądrością możecie wspierać rodziców we wspaniałej, ale często trudnej misji kształtowania osobowości dzieci. Znajdziecie tutaj najważniejsze zasady i praktyczne sposoby wydobywania z wnuków tego, co w nich najlepsze. Czytając ten rewelacyjny poradnik, nauczycie się, jak radzić sobie z problematycznymi sytuacjami związanymi z dyscypliną, czasem i pieniędzmi. Zobaczycie, jak postępować, by okazywać wnukom swoją miłość, nie psując ich charakterów.
Jeśli sięgnięcie po książkę Tima i Darcy Kimmelów, dowiecie się m.in. jak: - kształtować we wnukach odpowiednie postawy i zasady moralne; - przekazywać im doświadczenie wiary; - radzić sobie z trudnymi sytuacjami wychowawczymi; - rozpieszczać swoje wnuki w zdrowy, odpowiedzialny sposób; - wspierać je, jeśli małżeństwo ich rodziców przeżywa kryzys; - rozwijać swoją relację z wnukami w miarę, jak one dorastają; - zostawić im duchowe dziedzictwo, które będzie im służyć przez całe życie.
Niezależnie od tego, czy jest to dla was nowa rola, czy też jesteście już zaprawionymi w bojach weteranami, gdy dotrzecie do końca lektury, wasze umiejętności w byciu babciami i dziadkami wzrosną niepomiernie.


Szczegóły: Jak wychowywać wnuki - Kimmel Tim, Kimmel Darcy

Tytuł: Jak wychowywać wnuki
Podtytuł: Poradnik dla wszystkich babć i dziadków
Autor: Kimmel Tim, Kimmel Darcy
Wydawnictwo: eSPe
ISBN: 9788374827188
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 320
Format: 14.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.346 kg


Recenzje: Jak wychowywać wnuki - Kimmel Tim, Kimmel Darcy

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Kimmel Tim, Kimmel Darcy (1)