Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać

Książka

Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788328321052
 • Ilość stron: 232
 • Format: 14.1x20.8
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (środa 2017-11-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,19 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,19 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Hejt do niedawna stanowił wyłącznie czarną stronę sieci. Przyzwyczailiśmy się do niego, a nawet niesłusznie go zaakceptowaliśmy. Efekt Hejt wyszedł z monitorów na ulice, a my musimy żyć w świecie, w którym każdy może obrobić nam tyłek i zrobić krzywdę nie tylko słowem, ale i czynem. Hejter rzuca bezpodstawne, agresywne i krzywdzące opinie na prawo i lewo. Kiedyś cierpiały na tym dzieci w gimnazjach, później prezenterzy telewizyjni. Dziś problem ten niebezpiecznie zbliża się do Ciebie. Gwałtownie topnieją szanse na to, abyś nigdy nie poczuł jego niszczycielskiego wpływu. Co gorsza, zrozumiesz wagę problemu dopiero wtedy, gdy dotknie Cię osobiście. Ten czas nadejdzie, prędzej czy później.

Wszyscy doskonale wiemy, że wokół nas żyją ludzie głupi, bezduszni i agresywni. Dlaczego pokornie zgadzamy się na ich obecność w swoim otoczeniu Nie możemy ich wyeliminować, ale czy naprawdę mamy pozwolić, by zdominowali nas na amen Może warto otworzyć oczy i coś z tym zrobić

Autor tej książki otwiera ludziom oczy od wielu lat. Co więcej, zaplanował i poprowadził największą w Polsce kampanię crowdfundingową. Ustanowił nowy rekord, który zwrócił na problem hejtu uwagę mediów i otworzył drzwi wielu innym, ważnym społecznie projektom. Pokazał, jak działa jego technika: z minusa na plus. Już wkrótce sam się jej nauczysz. W książce znajdziesz zresztą dużo więcej przydatnych technik, a każda z nich pomoże Ci nie tylko w walce z hejtem, lecz także w osobistym rozwoju.


Szczegóły

Tytuł: Hejtoholik czyli jak zaszczepić się na hejt nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać

Autor: Michał Wawrzyniak

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788328321052

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 232

Format: 14.1x20.8

Oprawa: Miękka

Waga: 0.285 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Założę się, że każdemu z Was zdarzyło spotkać się z tzw. „hejtem” lub też z obmową różnego rodzaju i zazdrością. Ale czy zastanawialiście się dlaczego ludzie to robią? Dlaczego my tak często to robimy? Bo przecież każdy z nas kiedyś kogoś obgadywał, lub komuś czegoś zazdrościł. Czy jednak nie lepiej zamiast zazdrościć i obmawiać, potraktować czyjeś szczęście i dobrobyt jako porządną motywację dla nas? Tylko ciężka praca doprowadzi nas do sukcesu. Te i wiele innych tematów w swojej książce „Hejtoholik” Michał Wawrzyniak podejmuje i wyjaśnia. Na pewno zauważyliście, że w internecie coraz więcej tworzy się grup właśnie typowo do hejtu, ale Wawrzyniak spogląda na to trochę z innej strony. Musimy sobie uświadomić, że choćby codzienne czytanie takich hejtów i komentowanie sprawia, że uczestniczymy w jakiejś części społeczeństwa. Czyżby więc to integrowało?Wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej książki, a uwierzcie że warto.Rysunek na okładce, może nie bardzo zachęca do zainteresowania się książką, lecz nie oceniamy podobno książek po okładce. Książka jest przewspaniała, wręcz nie sposób się od niej oderwać. Jest wiele historii po to, aby nam lepiej przybliżyć i wyjaśnić dany temat, lecz jak sam autor mówi „nie kawa na ławę”. Czytając taką książkę na pewno macie na tyle rozumu, żeby przez chwilę się zastanowić i wyciągnąć z danego rozdziału wnioski. Słownictwo jakim posługuje się autor, jest dobitne i takie, aby każdy zrozumiał, a przede wszystkim się zainteresował. Nie ma przebierania w słowach, czasem znajdziemy nawet przekleństwo.Podrozdziały są krótkie i bardzo przystępne w odbiorze, a rozdziały oddzielone są czarnym tłem, a na nim sentencja wypisana białymi literami. Prawdę powiedziawszy, to poświęcicie na przeczytanie książki niedzielę i będziecie po lekturze.Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką książką. Zadziwia swoim przekazem, oryginalnością i treścią. Polecam.Komu polecam: szczególnie młodzieży, nie tylko osobom uzależnionym od hejtu, ale także tym którzy bardzo często stają się tego ofiarami. Przeczytajcie i spójrzcie na sprawę z innej strony.Moja ocena: 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl 2015-11-11 10:55:35

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl