Rodzice wkurzają mnie na maksa

Rodzice wkurzają mnie na maksa

 • Producent: Amber
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788324154265
 • Ilość stron: 224
 • Format: 12,3x19 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Specjalnością rodziców Louisa jest robienie mu obciachu. Ale czegośtakiego jeszcze nie byłoRodzice zamieniają się rolami. Teraz tata zaczął prowadzić dom. Gotujeobiady, których nie da się zjeść, partoli pranie, a co najgorszestwierdza, że Louis jest jego najlepszym kumplem. Ale przecież niemożna się kumplować z własnym tatą, który udaje, że jest mamą!W domu robi się kompletny chaos. Louis jest coraz bardziej wkurzony:tata po prostu nie może być mamą! A może może?PETE JOHNSON to kultowy autor kilkudziesięciu najchętniej czytanychprzez dzieciaki książek, mistrz najśmieszniejszych, superpomysłowychpowieści, obsypany najważniejszymi nagrodami dla literaturydziecięcej.

Szczegóły

Tytuł: Rodzice wkurzają mnie na maksa

Autor: Pete Johnson

Producent: Amber

ISBN: 9788324154265

Rok produkcji: 2015

Ilość stron: 224

Format: 12,3x19 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Pete Johnson (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×