Założysz się? wersja podróżna (53403) Wiek: 8+

Gra

Założysz się? wersja podróżna (53403)
Wiek: 8+

  • Producent: Tactic
  • EAN: 6416739534039
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,18 PLN
Nasza cena 29,27 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,18 PLN
Nasza cena 29,27 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niespodziewane zwroty akcji! Emocjonujące zakłady!

W tej zwariowanej grze imprezowej zawodnicy kolejno wykonują przeróżne zadania, a pozostali gracze obstawiają, czy im się to powiedzie. Zarobek zależy zarówno od trafnego obstawiania, jak i od umiejętności wykonania zadań.

Ta gra to po prostu hit! Interakcja między graczami, inne zadanie w każdej kolejce, ekscytujący element obstawiania, prostszy wariant zadań dla młodszych graczy, nieodzowny śmiech – wszystko to sprawia, że grą zachwycają się zarówno dorośli, jak i dzieci.

Dzięki poręcznemu opakowaniu grę można zabrać, gdziekolwiek się zapragnie.

Zawartość pudełka:

- 88 kart zadań (44 zręcznościowe, 44 umysłowe),

- 12 kart TAK/NIE,

- 1 bloczek z karteczkami,

- 1 notatnik,

- 1 klepsydra.Liczba graczy: 2 - 4

Wiek: 8+

Czas rozgrywki: około 20 minut


Szczegóły

Nazwa: Założysz się? wersja podróżna (53403) Wiek: 8+

Producent: Tactic

Kod paskowy: 6416739534039

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×