Next Move 2 Exam Trainer

,

Ćwiczenia

Next Move 2 Exam Trainer

,

 • Producent: Pearson Central Europe
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788378824190
 • Ilość stron: 56
 • Format: 22x27,5 cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 13,00 PLN
Nasza cena 11,28 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 13,00 PLN
Nasza cena 11,28 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Next Move to kurs nowej generacji, stworzony zgodnie z założeniami Edukacji XXI wieku i kierowany do gimnazjalistów chcących swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Next Move skutecznie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego, a przy tym rozwija umiejętności niezbędne we współczesnym świecie, takie jak: praca w grupie, logiczne myślenie, samodzielne zdobywanie i przetwarzanie informacji, efektywna komunikacja.

Szczegóły

Tytuł: Next Move 2 Exam Trainer

Autor: Suzanne Gaynor, Tomasz Siuta

Producent: Pearson Central Europe

ISBN: 9788378824190

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Język angielski

Rok produkcji: 2015

Ilość stron: 56

Format: 22x27,5 cm

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Suzanne Gaynor, Tomasz Siuta (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×